Trainer:
Maikel Goven (0484177094)

Afgevaardigde:
Stephan Van Lommel (0494/037855)

    Trainingsdagen
    Maandag van 18h00 tot 19h00
    Woensdag van 18h00 tot 19h00
     
    Wedstrijdkalender: (2e ronde)
     
    Datum
    Uur
    Onderwerp
    Reeks/leeftijdsgroep
    za 12-01-2019
    12:30
    S.V. Breugel A Niv.1 - K. Peerder Sportvrienden Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    zo 20-01-2019
    09:30
    Vrij Vooruit Voorshoven B Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 26-01-2019
    10:30
    S.V. Breugel A Niv.1 - K.V.V. H.O. Molenbeersel Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 02-02-2019
    14:00
    Heidebloem Wijshagen B Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 09-02-2019
    12:30
    S.V. Breugel A Niv.1 - Koninklijk Sporting Wijchmaal A Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 16-02-2019
    13:30
    Gs Bree-Beek B Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 09-03-2019
    14:30
    K. Peerder Sportvrienden Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 16-03-2019
    12:30
    S.V. Breugel A Niv.1 - Vrij Vooruit Voorshoven B Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 23-03-2019
    10:30
    K.V.V. H.O. Molenbeersel Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 30-03-2019
    12:30
    S.V. Breugel A Niv.1 - Heidebloem Wijshagen B Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 06-04-2019
    13:00
    Koninklijk Sporting Wijchmaal A Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
    za 13-04-2019
    12:30
    S.V. Breugel A Niv.1 - Gs Bree-Beek B Niv.1
    2GEW.U7-reeks Q niv.2/1
     
    Datum
    Uur
    Onderwerp
    Reeks/leeftijdsgroep
    za 12-01-2019
    12:30
    S.V. Breugel B Niv.1 - K. Lutlommel V.V. B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 19-01-2019
    09:30
    Lommel Sk A Niv.2-1 - S.V. Breugel B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 26-01-2019
    12:30
    S.V. Breugel B Niv.1 - S.V. Herkol Neerpelt Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 02-02-2019
    10:00
    K. Esk Leopoldsburg A Niv.1 - S.V. Breugel B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    zo 10-02-2019
    09:30
    Sporting Grote-Heide Neerpelt Niv.1 - S.V. Breugel B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 16-02-2019
    12:30
    S.V. Breugel B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 23-02-2019
    10:00
    Lindelhoeven V.V. A Niv.1 - S.V. Breugel B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    zo 10-03-2019
    10:00
    K. Lutlommel V.V. B Niv.1 - S.V. Breugel B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 16-03-2019
    12:30
    S.V. Breugel B Niv.1 - Lommel Sk A Niv.2-1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    zo 24-03-2019
    10:00
    S.V. Herkol Neerpelt Niv.1 - S.V. Breugel B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 30-03-2019
    12:30
    S.V. Breugel B Niv.1 - K. Esk Leopoldsburg A Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 06-04-2019
    12:30
    S.V. Breugel B Niv.1 - Sporting Grote-Heide Neerpelt Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 13-04-2019
    10:00
    Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - S.V. Breugel B Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
    za 27-04-2019
    12:30
    S.V. Breugel B Niv.1 - Lindelhoeven V.V. A Niv.1
    2GEW.U7-reeks N niv.2/1
     
     

     

    Bekijk dit You Tube filmpje voor de spelregels U7: KLIK HIER