Trainer: Martin Pannemans


Afgevaardigde: Nico Janssen


Trainingsdagen:


 
Speler en trainen op SV Herkol
 
Wedstrijdkalender: (1e ronde)
Datum   Uitslag
12/01/2019 14:00 KATTENBOS SPORT NIV.2-1 SV HERKOL NIV.2-1 1 - 3
20/01/2019 10:00 SV HERKOL NIV.2-1 LUTLOMMEL VV B NIV.1 uitgesteld
26/01/2019 12:30 LINDELHOEVEN VV B NIV.1 SV HERKOL NIV.2-1 uitgesteld
3/02/2019 10:00 SV HERKOL NIV.2-1 K.ESK LEOPOLDSBURG B NIV.2-1 2 - 3  
10/02/2019 9:30 LOMMEL SK B NIV.2-1 SV HERKOL NIV.2-1 3 - 2
16/02/2019 13:00 SV HERKOL NIV.2-1 SP. LILLE NIV.1 2 - 2
24/02/2019 10:00 SV HERKOL NIV.2-1 GT LOMMEL KOL. NIV.2-1   -  
10/03/2019 10:00 SV HERKOL NIV.2-1 KATTENBOS SPORT NIV.2-1   -  
16/03/2019 15:00 LUTLOMMEL VV B NIV.1 SV HERKOL NIV.2-1   -  
24/03/2019 10:00 SV HERKOL NIV.2-1 LINDELHOEVEN VV B NIV.1   -  
30/03/2019 10:00 K.ESK LEOPOLDSBURG B NIV.2-1 SV HERKOL NIV.2-1   -  
7/04/2019 10:00 SV HERKOL NIV.2-1 LOMMEL SK B NIV.2-1   -  
14/04/2019 10:00 SP. LILLE NIV.1 SV HERKOL NIV.2-1   -  
27/04/2019 10:30 GT LOMMEL KOL. NIV.2-1 SV HERKOL NIV.2-1   -  
 
KLASSEMENT (2e ronde)
1
Kattenbos Sp. 4 3 1 0 23/8 9
2
Lommel SK B 4 3 1 0 16/7 9
3
Lommel Kol. 4 3 1 0 17/15 9
4
Sp. Lille 4 2 1 1 19/16 7
5
ESK Leopoldsburg B 5 2 3 0 17/18 6
6
SVH/SVB 4 1 2 1 9/9 4
7
Lutlommel VVB 3 1 2 0 7/16 3
8
Lindelhoeven VV B 4 0 4 0 4/23 0
   
 
 
 
Wedstrijdkalender: (1e ronde)
Datum Uitslag
2/09/2018 10:00 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 GT LOMMEL KOL. NIV.2-1 9 - 5 
8/09/2018 14:00 KATTENBOS SPORT NIV.1 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 2 - 5
16/09/2018 10:00 LUTLOMMEL VV B NIV.1 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 3 - 6 
23/09/2018 10:00 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 GS BREE-BEEK B NIV.1 2 - 3 
30/09/2018 9:30 K.FC HAMONT 99 B NIV.1 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 0 - 4
7/10/2018 10:00 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 LOMMEL SK B NIV.1 4 - 1
14/10/2018 10:00 SP. LILLE NIV.1 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 3 - 4
21/10/2018 10:00 GT LOMMEL KOL. NIV.2-1 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 7 - 3
28/10/2018 10:00 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 KATTENBOS SPORT NIV.1 4 - 5
4/11/2018 10:00 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 LUTLOMMEL VV B NIV.1 10 - 0
11/11/2018 10:00 GS BREE-BEEK B NIV.1 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 1 - 10
18/11/2018 10:00 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 K.FC HAMONT 99 B NIV.1 10 - 1
25/11/2018 9:30 LOMMEL SK B NIV.1 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 4 - 2
2/12/2018 10:00 SV HERKOL/SV BREUGEL NIV.1 SP. LILLE NIV.1 6 - 1
KLASSEMENT (1e ronde)
1
Kattenbos Sp.
14 10 3 1 61/40 31
2
SV Herkol/SVB
14 10 4 0 79/36 30
3
Lommel SK B
14 9 5 0 49/41 27
4
Lommel Kol.
14 8 5 1 77/56 25
5
KFC Hamont 99 B
14 6 8 0 44/60 18
6
Sp. Lille
14 5 6 3 61/61 18
7
GS Bree-Beek B
14 3 10 1 37/73 10
8
Lutlommel VV B
14 2 12 0 31/72 6
 

 

Teamfoto volgt

 

 

 

 

 

 

 

 


 

- - - -
- - - -
- - - -
- - - -
- - - -