Wedstrijdkalenders jeugd & seniors: Onderstaande wedstrijdkalender is opgemaakt onder voorbehoud. Het is altijd aangeraden om via deze LINK van de Belgische voetbalbond na te gaan of er geen aanpassingen zijn in het wedstrijdschema.
Type in het vak Clubnaam: breugel (voor U11 = herkol)
of
Type in het vak Stamnummer: 8119 (voor U10 = 8450)
Kies vervolgens de Breugelse ploeg waarvan u de kalender wilt raadplegen


U6 GEW.U6-reeks M
Datum Uur Onderwerp  
za 23-09-2017 10:15 Lindelhoeven V.V. - S.V. Breugel  
za 30-09-2017 12:00 S.V. Breugel - F.C. Esperanza Pelt A  
za 07-10-2017 10:00 Kadijk S.K. Overpelt - S.V. Breugel  
za 14-10-2017 12:00 S.V. Breugel - K. Achel V.V.  
za 21-10-2017 12:00 S.V. Breugel - K. Lutlommel V.V.  
za 28-10-2017 12:00 S.V. Breugel - Sparta Lille  
zo 05-11-2017 9:30 Sporting Grote-Heide Neerpelt - S.V. Breugel  
za 11-11-2017 12:00 S.V. Breugel - Lindelhoeven V.V.  
zo 19-11-2017 10:00 F.C. Esperanza Pelt A - S.V. Breugel  
za 25-11-2017 12:00 S.V. Breugel - Kadijk S.K. Overpelt  
za 02-12-2017 10:00 K. Achel V.V. - S.V. Breugel  



U7 GEW.U7-reeks U niv.1
Datum Uur Onderwerp  
zo 24-09-2017 10:00 K. Hechtel F.C. A Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1  
za 30-09-2017 12:30 S.V. Breugel A Niv.1 - Sp. Wijchmaal A Niv.1  
za 07-10-2017 13:30 K. Peerder Sportvrienden Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1  
za 14-10-2017 12:30 S.V. Breugel A Niv.1 - Sporting Grote-Brogel Niv.1  
za 21-10-2017 12:30 S.V. Breugel A Niv.1 - K. Kaulille F.C. Niv.1  
za 28-10-2017 12:30 S.V. Breugel A Niv.1 - K.V.V. H.O. Molenbeersel Niv.1  
zo 05-11-2017 9:30 Sporting Grote-Heide Neerpelt A Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1  
za 11-11-2017 12:30 S.V. Breugel A Niv.1 - K. Hechtel F.C. A Niv.1  
za 18-11-2017 13:00 Sp. Wijchmaal A Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1  
za 25-11-2017 12:30 S.V. Breugel A Niv.1 - K. Peerder Sportvrienden Niv.1  
za 02-12-2017 15:00 Sporting Grote-Brogel Niv.1 - S.V. Breugel A Niv.1  

 

U8 GEW.U8-reeks H niv.2/1
Datum
Uur
Onderwerp
zo 03-09-2017
10:00
K. Lutlommel V.V. C Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
za 09-09-2017
14:30
K.F.C. Eksel A Niv.2 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 16-09-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Kaulille F.C. B Niv.1
 
zo 24-09-2017
10:00
Lommel Sk C Niv.2 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 30-09-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
 
za 07-10-2017
13:30
K. Kattenbos Sport A Niv.2 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 14-10-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - Grenstr. Kol. Lommel Niv.1
 
za 21-10-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Lutlommel V.V. C Niv.1
 
za 28-10-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.F.C. Eksel A Niv.2
 
za 04-11-2017
14:30
K. Kaulille F.C. B Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 11-11-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - Lommel Sk C Niv.2
 
zo 19-11-2017
10:00
Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 25-11-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Kattenbos Sport A Niv.2
 
za 02-12-2017
10:30
Grenstr. Kol. Lommel Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 



U13 GEW.U13-reeks B niv.1
Datum
Uur
Onderwerp
zo 03-09-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - Sporting Grote-Brogel Niv.1
 
za 09-09-2017
12:30
K. Lutlommel V.V. C Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
zo 17-09-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.F.C. Eksel Niv.1
 
za 23-09-2017
14:00
K. Kattenbos Sport Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
zo 08-10-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - Gs Bree-Beek C Niv.1
 
za 14-10-2017
12:30
Lindelhoeven V.V. C Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 21-10-2017
15:00
Sporting Grote-Brogel Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
zo 29-10-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Lutlommel V.V. C Niv.1
 
za 04-11-2017
13:00
K.F.C. Eksel Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
zo 12-11-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Kattenbos Sport Niv.1
 
zo 26-11-2017
10:00
Gs Bree-Beek C Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
zo 03-12-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - Lindelhoeven V.V. C Niv.1
 


U17 GEW.U17-reeks A niv.1
Datum
Uur
Onderwerp
uitslag
zo 03-09-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - F.C. Anadol Niv.1
4 - 4
zo 10-09-2017
10:00
K.F.C. Eksel Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
13 - 4
zo 17-09-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - Sp. Wijchmaal A Niv.1
1 - 10
zo 24-09-2017
11:15
K.F.C. Helson Helchteren B Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
5 - 0 (ff.)
zo 01-10-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Peerder Sportvrienden Niv.1
1 - 1
zo 08-10-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
5 - 2
zo 15-10-2017
10:00
K.S.K. Meeuwen B Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
3 - 1
zo 22-10-2017
9:30
F.C. Anadol Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
11 - 1
zo 29-10-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.F.C. Eksel Niv.1
2 - 4
zo 05-11-2017
10:00
Sp. Wijchmaal A Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
7 - 1
zo 12-11-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.F.C. Helson Helchteren B Niv.1
2 - 3
zo 19-11-2017
10:00
K. Peerder Sportvrienden Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 25-11-2017
14:30
Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
zo 03-12-2017
10:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.S.K. Meeuwen B Niv.1
 
KLASSEMENT U17 GS  DS 
1
Peer SV 11 10 1 0 41/16 30
2
Sp. Wijchmaal A 11 8 2 1 60/24 25
3
Eksel 11 7 3 1 62/39 22
4
Anadol 11 7 3 1 45/30 22
5
KSK Meeuwen B 11 4 7 0 19/33 12
6
FC Helson B 12 3 7 2 37/54 11
7
Kadijk 12 2 10 0 31/54 6
8
SV Breugel R 11 1 9 1 22/67 4



U21GEW.U21-reeks C niv.2/1
Datum
Uur
Onderwerp
Uitslag
za 02-09-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - A.C. Tervant Niv.2
3 - 2
za 09-09-2017
15:00
Gs Bree-Beek Niv.2 - S.V. Breugel Niv.1
5 - 3
za 23-09-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - S.K. Heusden 06 Niv.2
7 - 2
za 30-09-2017
15:00
Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
3 - 3
za 07-10-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - Turkse F.C. Beringen Niv.1
5 - 6
za 14-10-2017
15:00
K. Stal Sport Koersel Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
1 - 9
za 21-10-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.F.C. Eksel Niv.1
5 - 3
vr 27-10-2017
20:30
K.V.V. Thes Sport Tessenderlo Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
0 - 3
za 04-11-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.F.C. Flandria Paal Niv.1
3 - 1
za 18-11-2017
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Kaulille F.C. Niv.1
1 - 7
za 25-11-2017
14:00
F.C. Anadol A Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 02-12-2017
14:30
A.C. Tervant Niv.2 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 13-01-2018
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - Gs Bree-Beek Niv.2
 
za 27-01-2018
13:00
S.K. Heusden 06 Niv.2 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 03-02-2018
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.1
 
za 17-02-2018
13:00
Turkse F.C. Beringen Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 24-02-2018
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K. Stal Sport Koersel Niv.1
 
za 03-03-2018
15:00
K.F.C. Eksel Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 10-03-2018
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.V.V. Thes Sport Tessenderlo Niv.1
 
za 17-03-2018
15:00
K.F.C. Flandria Paal Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 24-03-2018
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - K.V.K. Beringen Niv.2
 
za 07-04-2018
15:00
K. Kaulille F.C. Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
 
za 14-04-2018
13:00
S.V. Breugel Niv.1 - F.C. Anadol A Niv.1
 
KLASSEMENT U21 GS  DS 
1 Bree-Beek 9 9 0 0 56/11 27
2 SV Breugel 10 7 2 1 46/25 22
3 Turkse FC 9 7 2 0 46/24 21
4 Fl. Paal 10 6 2 2 37/27 20
5 AC Tervant 10 6 4 0 44/22 18
6 Eksel 11 4 6 1 38/39 13
7 Kadijk 11 3 4 4 24/45 13
8 Kaulille 9 3 4 2 24/27 11
9 Anadol A 10 3 6 1 26/45 10
10 Thes Sp. 9 2 5 2 26/29 8
11 SK Heusden 06 10 2 7 1 25/38 7
12 Stal 10 0 10 0 11/71 0