Wedstrijdkalenders jeugd & seniors: Onderstaande wedstrijdkalender is opgemaakt onder voorbehoud. Het is altijd aangeraden om via deze LINK van de Belgische voetbalbond na te gaan of er geen aanpassingen zijn in het wedstrijdschema.
Type in het vak Clubnaam: breugel (voor U11 = herkol)
of
Type in het vak Stamnummer: 8119 (voor U10 = 8450)
Kies vervolgens de Breugelse ploeg waarvan u de kalender wilt raadplegen



U6 GEW.U6   Uitslag
13/01/2018 12:00 SV BREUGEL FC EKSEL B   -  
21/01/2018 12:00 SP.GROTE HEIDE A SV BREUGEL   -  
27/01/2018 12:00 SV BREUGEL K.F.C. HAMONT 99   -  
3/02/2018 10:15 LINDELHOEVEN VV SV BREUGEL   -  
17/02/2018 12:00 SV BREUGEL ESPERANZA PELT A   -  
24/02/2018 12:00 SV BREUGEL SP. LILLE   -  
3/03/2018 10:00 ACHEL VV SV BREUGEL   -  
11/03/2018 10:00 FC EKSEL B SV BREUGEL   -  
17/03/2018 12:00 SV BREUGEL SP.GROTE HEIDE A   -  
25/03/2018 10:00 K.F.C. HAMONT 99 SV BREUGEL   -  
7/04/2018 12:00 SV BREUGEL LINDELHOEVEN VV   -  
15/04/2018 10:00 ESPERANZA PELT A SV BREUGEL   -  
22/04/2018 10:00 SP. LILLE SV BREUGEL   -  
28/04/2018 12:00 SV BREUGEL ACHEL VV   -  


U7 GEW.U7   Uitslag
13/01/2018 15:00 SP.GROTE HEIDE B NIV.1 SV BREUGEL B NIV.1   -  
21/01/2018 10:15 SV BREUGEL B NIV.1 LINDELHOEVEN VV NIV.1   -  
28/01/2018 10:00 FC EKSEL A NIV.1 SV BREUGEL B NIV.1   -  
4/02/2018 10:15 SV BREUGEL B NIV.1 K.F.C. HAMONT 99 A NIV.1   -  
17/02/2018 12:30 K.SP.WIJCHMAAL A NIV.1 SV BREUGEL B NIV.1   -  
4/03/2018 10:15 SV BREUGEL B NIV.1 KADIJK SK NIV.1   -  
11/03/2018 10:15 SV BREUGEL B NIV.1 SP.GROTE HEIDE B NIV.1   -  
17/03/2018 10:15 LINDELHOEVEN VV NIV.1 SV BREUGEL B NIV.1   -  
25/03/2018 10:15 SV BREUGEL B NIV.1 FC EKSEL A NIV.1   -  
7/04/2018 13:00 K.F.C. HAMONT 99 A NIV.1 SV BREUGEL B NIV.1   -  
15/04/2018 10:15 SV BREUGEL B NIV.1 K.SP.WIJCHMAAL A NIV.1   -  
29/04/2018 10:00 KADIJK SK NIV.1 SV BREUGEL B NIV.1   -  

 

U7 GEW.U7   Uitslag
13/01/2018 12:30 SV BREUGEL A NIV.2 LUTLOMMEL VV B NIV.2   -  
21/01/2018 10:00 ESPERANZA PELT B NIV.2 SV BREUGEL A NIV.2   -  
27/01/2018 12:30 SV BREUGEL A NIV.2 SV HERKOL NIV.2   -  
3/02/2018 9:30 LOMMEL SK A NIV.2 SV BREUGEL A NIV.2   -  
17/02/2018 12:30 SV BREUGEL A NIV.2 K.SP.WIJCHMAAL B NIV.2   -  
25/02/2018 10:00 HECHTEL FC B NIV.2 SV BREUGEL A NIV.2   -  
3/03/2018 12:30 SV BREUGEL A NIV.2 KATTENBOS SP. A NIV.2   -  
10/03/2018 10:00 LUTLOMMEL VV B NIV.2 SV BREUGEL A NIV.2   -  
17/03/2018 12:30 SV BREUGEL A NIV.2 ESPERANZA PELT B NIV.2   -  
25/03/2018 10:00 SV HERKOL NIV.2 SV BREUGEL A NIV.2   -  
7/04/2018 12:30 SV BREUGEL A NIV.2 LOMMEL SK A NIV.2   -  
15/04/2018 10:00 K.SP.WIJCHMAAL B NIV.2 SV BREUGEL A NIV.2   -  
21/04/2018 12:30 SV BREUGEL A NIV.2 HECHTEL FC B NIV.2   -  
29/04/2018 9:30 KATTENBOS SP. A NIV.2 SV BREUGEL A NIV.2   -  


U8 GEW.U8   Uitslag
13/01/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.2 KATTENBOS SP. A NIV.2   -  
21/01/2018 11:00 OPITTER F.C. B NIV.3 SV BREUGEL NIV.2   -  
27/01/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.2 FC EKSEL A NIV.2   -  
3/02/2018 15:00 SP.GROTE HEIDE NIV.2 SV BREUGEL NIV.2   -  
18/02/2018 10:30 GS BREE-BEEK B NIV.2 SV BREUGEL NIV.2   -  
24/02/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.2 ACHEL VV B NIV.3   -  
4/03/2018 10:30 G.T. LOMMEL KOL. NIV.2 SV BREUGEL NIV.2   -  
11/03/2018 9:30 KATTENBOS SP. A NIV.2 SV BREUGEL NIV.2   -  
17/03/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.2 OPITTER F.C. B NIV.3   -  
24/03/2018 14:30 FC EKSEL A NIV.2 SV BREUGEL NIV.2   -  
7/04/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.2 SP.GROTE HEIDE NIV.2   -  
14/04/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.2 GS BREE-BEEK B NIV.2   -  
21/04/2018 13:00 ACHEL VV B NIV.3 SV BREUGEL NIV.2   -  
28/04/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.2 G.T. LOMMEL KOL. NIV.2   -  



U13 GEW.U13   Uitslag
13/01/2018 14:00 KATTENBOS SP. NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
21/01/2018 10:00 SV BREUGEL NIV.1 LINDELHOEVEN VV C NIV.1   -  
27/01/2018 13:00 FC EKSEL NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
4/02/2018 10:00 SV BREUGEL NIV.1 LUTLOMMEL VV C NIV.1   -  
17/02/2018 13:30 SP. GROTE BROGEL NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
25/02/2018 9:30 GS BREE-BEEK C NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
4/03/2018 10:00 SV BREUGEL NIV.1 G.T. LOMMEL KOL. NIV.1   -  
11/03/2018 10:00 SV BREUGEL NIV.1 KATTENBOS SP. NIV.1   -  
17/03/2018 12:30 LINDELHOEVEN VV C NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
25/03/2018 10:00 SV BREUGEL NIV.1 FC EKSEL NIV.1   -  
8/04/2018 10:00 LUTLOMMEL VV C NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
15/04/2018 10:00 SV BREUGEL NIV.1 SP. GROTE BROGEL NIV.1   -  
22/04/2018 10:00 SV BREUGEL NIV.1 GS BREE-BEEK C NIV.1   -  
28/04/2018 10:30 G.T. LOMMEL KOL. NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  



U17 GEW.U17   Uitslag
14/01/2018 10:00 G.T. LOMMEL KOL. NIV.1 SV BREUGEL R NIV.1   -  
21/01/2018 10:00 SV BREUGEL R NIV.1 KADIJK SK NIV.1   -  
28/01/2018 10:00 FC EKSEL NIV.1 SV BREUGEL R NIV.1   -  
4/02/2018 10:00 SV BREUGEL R NIV.1 PEER SV NIV.1   -  
18/02/2018 10:00 K.SP.WIJCHMAAL A NIV.1 SV BREUGEL R NIV.1   -  
25/02/2018 9:30 BOCHOLTER V.V. B NIV.1 SV BREUGEL R NIV.1   -  
4/03/2018 10:00 SV BREUGEL R NIV.1 SP. LILLE NIV.1   -  
11/03/2018 10:00 SV BREUGEL R NIV.1 G.T. LOMMEL KOL. NIV.1   -  
17/03/2018 15:00 KADIJK SK NIV.1 SV BREUGEL R NIV.1   -  
25/03/2018 10:00 SV BREUGEL R NIV.1 FC EKSEL NIV.1   -  
8/04/2018 10:00 PEER SV NIV.1 SV BREUGEL R NIV.1   -  
15/04/2018 10:00 SV BREUGEL R NIV.1 K.SP.WIJCHMAAL A NIV.1   -  
22/04/2018 10:00 SV BREUGEL R NIV.1 BOCHOLTER V.V. B NIV.1   -  
28/04/2018 14:00 SP. LILLE NIV.1 SV BREUGEL R NIV.1   -  


U21GEW.U21   Uitslag
2/09/2017 13:00 SV BREUGEL NIV.1 A.C.TERVANT NIV.2 3 - 2
9/09/2017 15:00 GS BREE-BEEK NIV.2 SV BREUGEL NIV.1 5 - 3
23/09/2017 13:00 SV BREUGEL NIV.1 SK HEUSDEN 06 NIV.2 7 - 2
30/09/2017 15:00 KADIJK SK NIV.1 SV BREUGEL NIV.1 3 - 3
7/10/2017 13:00 SV BREUGEL NIV.1 TURKSE FC NIV.1 forfait
14/10/2017 15:00 STAL SPORT NIV.1 SV BREUGEL NIV.1 1 - 9
21/10/2017 15:00 SV BREUGEL NIV.1 FC EKSEL NIV.1 5 - 3
27/10/2017 20:30 THES SPORT TESSENDERLO NIV.1 SV BREUGEL NIV.1 0 - 3
4/11/2017 13:00 SV BREUGEL NIV.1 FL. PAAL NIV.1 3 - 2
11/11/2017 14:30 KVK BERINGEN NIV.2 SV BREUGEL NIV.1 forfait
18/11/2017 13:00 SV BREUGEL NIV.1 KAULILLE F.C. NIV.1 5 - 1
25/11/2017 14:00 FC ANADOL A NIV.1 SV BREUGEL NIV.1 4 - 3
2/12/2017 14:30 A.C.TERVANT NIV.2 SV BREUGEL NIV.1 uitgesteld
13/01/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.1 GS BREE-BEEK NIV.2   -  
27/01/2018 13:00 SK HEUSDEN 06 NIV.2 SV BREUGEL NIV.1   -  
3/02/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.1 KADIJK SK NIV.1   -  
17/02/2018 14:30 TURKSE FC NIV.1 SV BREUGEL NIV.1 forfait
24/02/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.1 STAL SPORT NIV.1   -  
3/03/2018 15:00 FC EKSEL NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
10/03/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.1 THES SPORT TESSENDERLO NIV.1   -  
17/03/2018 15:00 FL. PAAL NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
24/03/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.1 KVK BERINGEN NIV.2 AMC
7/04/2018 15:00 KAULILLE F.C. NIV.1 SV BREUGEL NIV.1   -  
14/04/2018 13:00 SV BREUGEL NIV.1 FC ANADOL A NIV.1   -  
KLASSEMENT U21 M W G V + - +/- Ptn
1 GS BREE-BEEK NIV.2 10 8 0 2 54 13 41 24
2 SV BREUGEL NIV.1 10 7 1 2 44 23 21 22
3 A.C.TERVANT NIV.2 10 7 0 3 41 17 24 21
4 FL. PAAL NIV.1 11 6 3 2 39 29 10 21
5 KAULILLE F.C. NIV.1 11 5 2 4 32 26 6 17
6 KADIJK SK NIV.1 11 4 4 3 27 40 -13 16
7 FC ANADOL A NIV.1 11 4 2 5 31 43 -12 14
8 THES SPORT TESSENDERLO NIV.1 11 3 3 5 33 34 -1 12
9 FC EKSEL NIV.1 11 3 1 7 35 43 -8 10
10 SK HEUSDEN 06 NIV.2 11 2 2 7 24 37 -13 8
11 STAL SPORT NIV.1 11 0 2 9 15 70 -55 2
12 TURKSE FC NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 KVK BERINGEN NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0