Jeugdwerking SV Breugel seizoen 2018 - 2019: De doelstelling van de jeugdwerking van SV Breugel is om het voetbalplezier te combineren met een voetbalopleiding.
Vanaf 5 jaar kan er aangesloten worden. 2 proeftrainingen zijn bedoeld als start, en om te kijken of het kind wel wil verder gaan met voetballen.

SV Breugel brengt dit jaar 6 jeugdteams tussen de lijnen; U6, U7, U8, U9, U15, U17 & U21
Met de U15 werkt SV Breugel ook samen met SV Herkol. Zijn spelen en trainen op SV Herkol.


       

Info jeugdbestuur: KLIK HIER

Wedstrijdkalenders: KLIK HIER

Via het ziekenfonds kunnen jeugdspelers en senoirs (tot een bepaalde leeftijd) een deel van hun lidgeld terugbetaald krijgen!
U download of haalt bij uw ziekenfonds een formulier af dat je zoveel mogelijk zelf invult, daarna wordt het door de clubsecretaris getekend; Altijd interessant om een deel van de onkosten te kunnen recupereren? Je hoeft alleen maar een formuliertje in te vullen en weer bij je ziekenfonds in te dienen.

 
PROGRAMMA BREUGELCUP 18 en 19 AUGUSTUS 2018
 
 

 

 

ZATERDAGVOORMIDDAG 18 AUGUSTUS 2018

U6 (3x6min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein B1/ B2/ B3

10.00-10.22

SV-Breugel – Achel VV

10.30-10.52

Esperanza Pelt –Meeuwen SK

11.00-11.22

Meeuwen SK -Achel VV

      11.30-11.52

Esperanza Pelt -SV-Breugel

12.00-12.22

Achel VV- Esperanza Pelt

12.30-12.52

Meeuwen SK -SV-Breugel

 

U13 (1x25min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein A1

Terrein A2

Terrein B1

10.00-10.25

Kattenbos – K ST-Elen

GS Bree/Beek - Wijchmaal

Kadijk - Eksel

11.00-11.25

GS Bree/Beek - Kadijk

Kattenbos - Wijchmaal

K ST-Elen - Eksel

12.00-12.25

K ST-Elen - GS Bree/Beek

Wijchmaal -Eksel

Kattenbos - Kadijk

 

ZATERDAGNAMIDDAG 18 AUGUSTUS 2018

U7 (1x10 min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein B1

Terrein B2

13.30-13.40

SV-Breugel A- Wijchmaal A

SV-Breugel B- Wijchmaal B

13.45-13.55

SV-Breugel A- Wijchmaal B

SV-Breugel B- Wijchmaal A

14.00-14.10

Sparta Lille A- Kadijk A

Wijchmaal C – Kadijk B

14.15-14.25

Sparta Lille A- KadijkB

Wijchmaal C – Kadijk A

14.30-14.40

Kadijk A-Wijchmaal A

Kadijk B-Wijchmaal B

14.45-14.55

Kadijk A-Wijchmaal B

Kadijk B-Wijchmaal A

15.00-15.10

Sparta Lille A – SV-Breugel A

Wijchmaal C – SV-Breugel B

15.15-15.25

Sparta Lille A – SV-BreugelB

Wijchmaal C – SV-Breugel A

15.30-15.40

Wijchmaal C – Wijchmaal A

Sparta Lille A – Wijchmaal B

15.45-15.55

Wijchmaal C – Wijchmaal B

Sparta Lille A – Wijchmaal A

16.00-16.10

SV-Breugel A – Kadijk A

SV-Breugel B – Kadijk B

16.15-16.25

SV-Breugel A – Kadijk B

SV-Breugel B– Kadijk A

 

U15 (4x20min)

Uurrooster

Terrein A

15.00 uur

SV Herkol - Kaulille FC

 
 

ZATERNAMIDDAG 18 AUGUSTUS 2018

Veteranen (2x45 min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein A

15.00 uur

Sparta Blauw Wit - SV Breugel

 
 
U21 (2x45 min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein B

17.00 uur

SV Breugel - Lindelhoeven VV


Reserven (2x45 min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein A

18.00 uur

SV Breugel - Esperanza Pelt (beloften)



 
 

ZONDAGVOORMIDDAG 19 AUGUSTUS 2018

U8 (1x25min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein B1

Terrein B2

Terrein B3

09.30-09.55

SV-Breugel- Racing Peer

Wijchmaal - Herkol

Peer SV – Grote-Brogel

10.30-10.55

Grote-Brogel–Herkol

SV-Breugel – Peer SV

Wijchmaal – Racing Peer

11.30-11.55

Herkol – Racing Peer

Wijchmaal – Peer SV

SV-Breugel – Grote Brogel

 

U9 (1x25min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein B1

Terrein B2

10.00-10.25

SV-Breugel-Kaulille

Esperanza Pelt- Peer SV

11.00-11.25

SV-Breugel- Esperanza Pelt

Peer SV- Kaulille

12.00-12.25

Kaulille -Esperanza Pelt

SV-Breugel- Peer SV

 
 
 

ZONDAGNAMIDDAG 19 AUGUSTUS 2018

U17 (4x20 min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein B

13.00 uur

SV Breugel - Lutlommel VV

 

1e Elftal (2x45 min/wedstrijd)

Uurrooster

Terrein A

15.00 uur

SV Breugel - Waterloos VV