S.V. Breugel vzw

STAMNUMMER: 8119

KBVB
1974

Hoofdterrein - Kantine:
Kerklaan z/n
3990 KLEINE BROGEL - PEER
Limburg
België
Tel.: 011/63.25.66       

Clubkleuren:
geel - rood

bloknummer:

Gerechtigde correspondent:
Roeffaers Paul
Toekomststraat 11
3990 Kleine-Brogel
Tel 011/63 45 38
GSM 0472 23 71 73     
paul.roeffaers@telenet.be
Clublogo:
 

Raad van Bestuur:

Voorzitter:
Davy Tijssen
GSM: 0475 91 07 32
davy.tijssen@telenet.be  

Ere-voorzitter:

Palmans René
Tel. 011/61.24.73       
     
Secretaris :
Roeffaers Paul
Tel. 011/63 45 38
GSM:0472 23 71 73  

Penningmeester:
Stefan Clerix
GSM: 0473 28 25 79
stefan.clerix@telenet.be
     
Jeugdverantwoordelijk:
Kiran Miermans
GSM: 0498 16 07 36
kiran.miermans@gmail.com

Raadsleden:
Chris Pepels
GSM: 0485 13 85 28
chris.pepels@telenet.be
Luc Dujourie
GSM: 0476 59 38 24
luc.dujourie@telenet.be
Jochen Heyligen
GSM: 0478 98 05 56
voetbal@sv-breugel.be

Leden Algemene Vergadering:

Sandro Carella
Jos Claes
Stefan Clerix
Kris Cox
Luc Dujourie
Jochen Heyligen
Kurt Loenders
Peter Mannes
Kiran Miermans
Jean Neyens
Chris Pepels
Paul Roeffaers
Davy Tijssen
Guido Wienen
Fons Winters

Jeugdwerking SV Breugel

Jeugdbestuur:

Kiran Miermans
Chris Pepels
Tom Vanherck
Stefan Clerix
Luc Dujourie
Peter Mannes
Rudi Daniels
Jos Pellens
Dominique Goven
Freddy Vanchaze
Kevin Teirlinck

Medewerkers:
Terreinverzorger:
Henri Leen

Scheidsrechters: 
Paul Roeffaers
Jochen Heyligen
Wim Vandijck
Arthur Wils
Lokoso Niayingwanda

Medewerkers kantine:
Josée Jansen
Guido Wienen
Angèle Lehaen



Schoonmaakdienst:
Ria Hurkmans

Webmaster:
Jochen Heyligen (contact: MAIL)

 

     
 
Contact webmaster www.sv-breugel.be Jochen Heyligen : MAIL